Zakłady na hokej na lodzie. Jak i gdzie obstawiać?

turniej-hokeja-terminarz

Zakłady na hokej są jednymi z najtrudniejszych w sportach zespołowych. Nie bez przyczyny kursy na hokej są tutaj wyższe niż gdzie indziej. Rzadko widzimy zdecydowanych faworytów podczas meczów, gdyż sytuacja na lodowisku jest dynamiczna i błyskawicznie może się zmienić. Mecze odbywają się bardzo często, a w sezonie mamy do czynienia z codziennym graniem. Jeśli ktoś podchodzi na poważnie do obstawiania hokaja, może na tym nieźle zarobić.

Hokej na lodzie w zakładach bukmacherskich

Do obstawiania hokeja dostępnych jest mnóstwo lig. Największą popularnością cieszą się oczywiście amerykańska NHL, rosyjska KHL i nasza rodzima PLH. Zwłaszcza te pierwsze wywołują mnóstwo emocji wśród fanów tego sportu. Nic dziwnego, w końcu to najmocniejsza liga hokejowa na świecie. Chcąc obstawiać hokej, to tam napotkamy najwyższe kursy bukmacherskie, więc oczywiste, że wielu graczy woli obstawiać NHL. Sprawdźmy więc, co można obstawiać, jak i gdzie to robić, a może przede wszystkim czy w ogóle warto grać zakłady na hokej.

Rodzaje zakładów na hokej

W hokeju możemy obstawiać nie tylko zwycięzcę meczu. Mamy również do dyspozycji szereg innych możliwości. Przyjrzyjmy się im wszystkim:

Zwycięzca spotkania – tu możemy obstawić rezultat meczu. Dobrym pomysłem może być tutaj zakład bez remisu, gdyż często psują one kupony graczom wnoszącym zakłady na hokej.

Liczba bramek – klasyczne poniżej-powyżej, w którym odgadujemy liczbę goli z określonego pułapu. Często bezpieczniejsze niż typowanie zwycięzcy spotkania.

Wygrany tercji – mecz hokeja podzielony jest na trzy tercje. Możemy obstawić zwycięzcę konkretnie jednej z nich. Można tu odszukać naprawdę ciekawe kursy.

Handicap – sól zakładów bukmacherskich. Handicap pozwala uatrakcyjnić zakład i zwiększyć kurs na naszego faworyta.

Dokładny wynik – zakład dla prawdziwych kozaków. Tu znacznie trudniej trafić dokładny rezultat niż w piłce nożnej.

Strzelcy bramek – Podobnie jak w futbolu, możemy też typować, któremu zawodnikowi uda się trafić w danym meczu do siatki.

Jak obstawiać hokej na lodzie?

Zakłady na hokej nie należą do najłatwiejszych. W końcu kursy bukmacherskie coś o tym mówią. Nawet będąc na bieżąco z rozgrywkami, możemy nieraz się mocno zdziwić wynikami. Na co zwracać uwagę przy typowaniu hokeja?

Skład – w zespole jest mnóstwo hokeistów, więc składy często się zmieniają. Do tego dochodzą zawieszenia i liczne kontuzje. Musisz być na bieżąco, jeśli chcesz osiągać sukcesy w obstawianiu hokeja.

Miejsce meczu – jak w każdym sporcie ma znaczenie czy grasz u siebie czy na wyjeździe. W Ameryce jednak odległości pomiędzy drużynami są wręcz ogromne, więc stosunkowo może mieć to większy wpływ na postawę zawodników.

Część sezonu – w fazie zasadniczej często możemy być świadkami gry na pół gwizdka. Dopiero w fazie play-off można mieć pewność, że każda drużyna zagra na 100% swoich możliwości. Warto wziąć na to poprawkę.

Zmęczenie – w sezonie hokejowym drużyny rozgrywają ogromną liczbę meczów. To normalne, że przytrafią się słabsze mecze czy spadek formy. Seria zwycięstw nie trwa tutaj przeważnie zbyt długo. Tu można upatrywać swojej szansy w obstawianiu underdogów hokeja.

Gdzie obstawiać hokej?

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście stawianie u legalnych polskich bukmacherów. Najlepszą ofertę na hokej na lodzie mają tacy bukmacherzy jak STS i Fortuna. Warto również przyjrzeć się kursom u nowego na rynku bukmacherskim Fuksiarza. Gracze, którzy chcą obstawiać hokej, nie muszą bać się niewielkiego wyboru. Polscy bukmacherzy zadbali o to, by ich oferta zakładów na hokej była szeroka i gracze mogli obstawić wiele rodzajów zakładów. Obstawiając hokej u powyższych bukmacherów na pewno nie będziesz zawiedziony.

Czy warto obstawiać hokej na lodzie?

Patrząc na kursy zdarzeń, jak najbardziej warto. Jednak zakłady na hokej nie są łatwe do trafnego wytypowania, zwłaszcza w większej liczbie. Warto jednak się nią zainteresować ze względu na dużą liczbę spotkań i wysokie kursy. Trzeba się mocno wgryźć w tematykę hokejową, jeśli ktoś myśli o długotrwałych zyskach. Statystyk i informacji jest dostępnych mnóstwo, więc jeśli ktoś potrafi z nich skorzystać, będzie miał pożytek z obstawiania hokeja.

Więcej wpisów

premium-typy-logo
Ogólne

Premium Typy – gdzie dostać typy na hokej?

Typy na hokej to szansa na obstawianie po wysokich kursach. Zarówno na klasyczne typowanie zwycięzcy, jak i różnych rodzajów zakładów. Gdzie obstawiać hokej? A no

Hokejowe filmy - grafika wyróżniająca. Przedstawia dwóch graczy NHL walczących na pięści.
Ogólne

Najlepsze filmy o hokeju. Gdzie oglądać?

Filmów o hokeju powstało całkiem sporo, dlatego też warto przedstawić, które tytuły są najlepsze. Sportowe filmy możemy oglądać na wielu stronach internetowych jak CDA czy